NGO
 
 
 
 
 
 
 
Ankieta dział lecznictwo
 
 
Leczenie w sanatorium w Iwoniczu-Zdroju ?
zdecydowanie przynosi ulgę
pomaga odzyskać zdrowie
nie pomaga w rehabilitacji
nie byłem w sanatorium
 
 
 
Linki do ciekawych stron
 
 
 
 
Sanatorium Uzdrowiskowe "Sanvit"

ul. Ks. J. Rąba 1
38-440 Iwonicz Zdrój


tel. +48 0 13 435 04 11
fax +48 0 13 435 04 93


e-mail:

www: www.sanvit-iwonicz.sanatoria.com.pl


Sanatorium "Sanvit" posiada własny Zakład Rehabilitacyjny dla osób z chorobami i dysfunkcjami narządu ruchu. Zakład dysponuje salami do gimnastyki leczniczej (kinezyterapii) indywidualnej i grupowej oraz basenem do ćwiczeń leczniczych w wodzie, w którym prowadzone są także zajęcia rekreacyjne. Pacjenci mogą też korzystać z inhalacji solankowych, sauny oraz z okładów borowinowych, parafinowych i krioterapii.


Ponadto wykonywany jest cały wachlarz zabiegów fizykalnych przygotowujących pacjenta do kinezyterapii lub ją uzupełniających. Są to zabiegi z zakresu belneoterapii (kąpiele solankowe, borowinowe i perełkowe, masaże podwodne i wirowe), masaże ręczne klasyczne i specjalne oraz zabiegi fizykoterapeutyczne (galwanizacje, stymulacje, prądy diadynamiczne i interferencyjne, diatermie, laseroterapia i magnetoterapia).


Głównym profilem medycznym Sanatorium "Sanvit" są choroby narządu ruchu pochodzenia ortopedycznego, reumatologicznego i neurologicznego, a w szczególności:
- reumatoidalne zapalenia stawów
- choroby zwyrodnieniowe stawów i kręgosłupa
- zespoły bólowe kręgosłupa.
Ponadto sanatorium leczy przewlekłe choroby górnych dróg oddechowych oraz choroby układu pokarmowego a także rehabilituje chorych z wrodzonymi i nabytymi wadami postawy.

 
 
 
Gmina Iwonicz-Zdrój, Al. Słoneczna 28, 38-440 Iwonicz-Zdrój
realizacja: Ideo
powered by: CMS Edito