23 lipca (piątek) o godz.18.00 przy Kościele Parafialnym w Iwoniczu- Zdroju zostanie odprawiona Droga Krzyżowa ,a po niej Msza Św. w intencji Pomorodwanych Żołnierzy AK w Lesie Grabińskim
24 lipca (sobota) - godz. 16.30, modlitwa przy pomniku w Lesie Grabińskim. Wyjaz dla wszystkich chetnych, którzy chcą uczestniczyć w uroczystościach i uczcić pamięć pomordowanych w Lesie Grabińskim, 24 lipca zostanie podstawiony BUS ( godz.16.15 ) przy Urzędzie Gminy w Iwoniczu-Zdroju. Powrót około 17.30.
25 lipca (niedziela) o gdz.10.30 w Kościele Parafilanym w Lubatowej zostanie oprawiona Msza Św. w inetncji Pomorodwanych Żołnierzy AK w Lesie Grabińskim , a po Mszy złożenie kwiatów przy pomniku koło Kościoła.